GOLGOT s.r.o. - průmyslová prádelna a čistírna

Praní prádla

Základní prací linka je velkokapacitní kontinuální pračka zn. Kannagieser r.v 2005, žehlicí linky Kannagieser a Jensen. Kapacita prádelny cca 20t.

Prací proces je realizován v moderní kontinuální pračce zn. Kannagieser, který je doplněn pro speciální zakázky několika dalšími bubnovými moderními pračkami. Celý prací proces je řízen počítači napojenými na vyhodnocovací čidla v jednotlivých provozních cyklech. Možnost chyby vzniklé z titulu lidského selhání - omylu, je prakticky vyloučena. Veškeré textilie jsou prány při teplotách 90- 93 C., čímž je zaručena dezinfekce všech textilií.

Prací prostředky

Generálním dodavatelem chemikálií je firma Christeyns N.V., která na základě smlouvy zaručuje pro každý druh praných textilií nejvhodnější prací program. Programy jsou sestaveny s požadavkem na nejšetrnější působení pracího cyklu na textilie. Voda, která je používaná pro praní je změkčo-vána na tvrdost 0-2 st. německé stupnice, čímž je zajištěno, že nedochází k usazování solí v textiliích. Kromě pravidelného testování zařízení pracovníky společnosti Christeyns N.V., je pravidelně kontrolována jakost specialisty firmou CWS z Německa. Průběžně kvalitu praní testuje i příslušný zkušební ústav, výsledky testů jsou pravidelně označovány hodnocením "výborná kvalita".

 

Prádelna Prací prostředky

 
Copyright © 2007 Golgot s.r.o. - všechna práva vyhrazena | Vyrobilo FUMI